Sinterklaasintocht Koedijk 2026
Evenementdatum
15 november 2026
Event Time
13:00
Evenementbeschrijving
Intocht Sinterklaas in Koedijk
Op zondag 15 november komt de Sint samen met zijn pieten via de noordkant van het kanaal Koedijk weer binnengevaren! Over het kanaal zal de stoet richting de molen De Gouden Engel muzikaal begeleid worden door de MarsePieten band en Muziekvereniging Aurora. Om 13:00 stapt de Sint op bij de molen, waar we hem welkom heten. Let op: tussen 12:30 en 13:45 wordt de Kanaaldijk afgezet voor auto’s.
Sinterklaasfeest in De Rietschoot
Na de ontvangst zet Sinterklaas via de Zonneweid en de Saskerstraat zijn tocht voort naar De Rietschoot. Vanaf 13:30 uur vragen wij automobilisten om ook deze straten te mijden.
Voor de kinderen is er een feest in de sportzaal van De Rietschoot, dat start om 14:00 uur. Voor de oudere kinderen is er daarnaast een Sinterklaasfilm in de voorzaal (optioneel).
In beide gevallen is de toegang voor kinderen gratis en is geen toegangskaart nodig.
Toegangskaarten voor volwassenen
Ouders of begeleiders die aanwezig willen zijn bij het feest in de sportzaal, dienen vooraf een toegangskaartje te kopen (€ 5 p.p.). Dit kaartje dient bij de ingang van de sportzaal te worden overhandigd zodat de zaal betreden kan worden.
Het is ook mogelijk om zonder kaartje in de ontvangsthal te wachten. Sinterklaas heeft aangegeven maximaal twee volwassenen per gezin in de sportzaal te willen ontvangen, zodat er genoeg ruimte is voor de kinderen.
De toegangskaarten dienen opgehaald te worden in de week van de intocht. Verdere informatie hierover staat in de bevestigingsmail. We kiezen hiervoor om de doorstroom bij binnenkomst te bevorderen.
Act en knutselwedstrijd
Wil jij tijdens het feest op het podium staan en Sinterklaas jouw talent laten zien? Meld je dan aan via scw@rietschoot.nl met je naam, wat je wil gaan doen (dans, zingen, gedicht, etc.) en wat je hierbij nodig hebt. Bijvoorbeeld welk muzieknummer of een microfoonstandaard.
Ook mogen alle kinderen die het leuk vinden iets moois voor Sinterklaas maken, zoals een knutselwerk, tekening of schilderij. Er zijn kleine prijsjes voor de winnaars tijdens het feest. Inleveren kunstwerken kan vooraf in de week van de intocht.
SINTERKLAASINTOCHT
Waar: De Gouden Engel (ter hoogte van Kanaaldijk 236)
Tijd: 13:00 – 13:30
Toegankelijk voor iedereen
SINTERKLAASFEEST
Waar: De Rietschoot (Saskerstaat 22)
Inloop: 13:45
Tijd: 14:00 – 15:00
Kinderen: gratis entree
Volwassenen: €5 p.p. (max. 2 volwassenen per gezin)
Disclaimers:
Tijdens het evenement worden foto’s gemaakt door een fotograaf en deze worden online geplaatst. Heb je vragen hierover, neem contact op met scw@rietschoot.nl.
Zonder geldige reden is het niet mogelijk om gekochte tickets te retourneren of het aankoopbedrag terugbetaald te krijgen. Gekochte tickets kunnen wel worden doorgegeven of doorverkocht aan iemand anders.
Onder een geldige reden verstaan wij: een overlijden in de familie of vriendenkring, of een ziekenhuisopname van een deelnemer met een gekocht ticket.